صفحه اصلی

خیابان شهید شاه حسینی
درصد پیشرفت: 80 درصد

بازسازی بوستانهای شهر رویان
درصد پیشرفت: 80 درصد


مرحله دوم لیگ سراسری دوگانه بانوان به میزبانی شهرداری رویان برگزار شد
شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - روابط عمومی

 مرحله دوم لیگ سراسری دوگانه بانوان به میزبانی شهرداری رویان، با حضور دکتر صفری دبیر فدراسیون و رئیس سازمان لیگ و خانم دکتر زاهدمنش نایب رئیس امور بانوان، آقایان رضاخانی دبیر سازمان لیگ و شیری رئیس کمیته مسابقات مسوولان شهرستانی، نماینده شهرستان، اعضای شورای شهر و شهردار و مدیر روابط عمومی شهرداری و ورزش دوستان شهرستان نور برگزار شد.

 در این مرحله از مسابقات ۳۴ ورزشکار در قالب ۷ تیم حضور داشتند که در پایان و در بخش تیمی، سپاهان اصفهان با زمان ۳:۳۶:۲۸ به مقام نخست دست یافت و تیم جوان البرز با زمان ۳:۳۷:۱۱ در جایگاه دوم قرار گرفت. تیم خراسان شمالی نیز با ثبت زمان ۴:۱۴:۱۶ رده سوم را از آن خود کرد.

در بخش انفرادی این رقابت ساناز پرهیزی قهرمان لیگ سال ۹۶ از تیم جوان البرز با زمان ۱:۰۹:۵۳ به مقام اول رده سنی بزرگسالان دست یافت. شکوه طیاره دیگر ورزشکار تیم جوان البرز و زهرا رئیسی از سپاهان اصفهان به ترتیب با زمان ۱:۰۹:۵۵ و ۱:۱۰:۴۱ در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش انفرادی رده سنی جوانان نیز هم چون مرحله نخست حدیث نصر از سپاهان با زمان ۱:۱۳:۴۰ در جایگاه نخست ایستاد و زینب نوروزی از جوان البرز و بهاره عرب از تیم سپاهان به ترتیب با زمان ۱:۱۷:۲۳ و ۱:۱۸:۳۶ در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

عناوین قهرمانی مسابقات لیگ در دو بخش انفرادی و تیمی پس از برگزاری مرحله سوم مسابقات مشخص خواهد شد.

  نام و نام خانوادگی :
  

  نظر شما :
  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نخواهد شد.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
  • نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابند.