صفحه اصلی

افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری رویان
شهردار رویان: تلاش می‌کنیم خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - روابط عمومی

 

در ایام دهه مبارکه فجر با حضور فرماندار، معاون عمرانی فرماندار، رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار رویان، جمعی از مسئولان ادارات و نهادها و اصحاب رسانه پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری رویان افتتاح و بهره‌برداری شد.

کانال هدایت ودفع آب‌های سطحی در محدوده چهار خیابان مرتبط به هم و پیاده‌رو سازی خروجی غربی شهر از جمله‌پروژه‌های افتتاحی شهرداری رویان در دهه فجربود.

 

شهردار رویان در مراسم افتتاح پروژه‌های این شهر اظهار کرد: با هم‌فکری و حمایت اعضای شورای شهر و تلاش همکاران در شهرداری، تلاش می‌کنیم خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و آنچه در توان داریم برای عمران و آبادانی شهر و رفاه شهروندان به کار بگیریم.

جعفر حسین‌زاده در خصوص احداث کانال هدایت و دفع‌آب‌های سطحی اظهار کرد: آب سطحی ناشی از بارندگی و مازاد اطراف که وارد خیابان‌های عمادالاسلام، طبیعت 2،3 و 4 می‌شد، اگرچه توسط پمپ تعبیه شده که در مواقع بارندگی روشن و تخلیه می‌شد اما با توجه به حجم آب، برای شهروندان، عابران، رانندگان به ویژه ساکنان منطقه مزاحمت و مشکلاتی ایجاد می‌کرد بنابراین ضرورت پیدا کرد تا تدبیر لازم برای رفع دائمی مشکل اندیشیده شود.

 

وی افزود: با توجه به این ضرورت با هم‌فکری شورا و واحد فنی عمرانی و نیز طراحی لازم در مسیر و محور فعلی با شیب‌بندی لازم و درست این کانال احداث تا آب‌های سطحی و مازاد اطراف را به سمت دریا هدایت و از آبگرفتگی چهار معبر ذکر شده جلوگیری کند.

این مسئول تصریح کرد: برای احداث این کانال به جز امکانات لجستیک و ماشین‌آلات شهرداری اعم از لودر، بیل مکانیکی، کامیون کمپرسی و ... مبلغ 250 میلیون تومان  از منابع داخلی شهرداری هزینه که در کمتر از 2 ماه اجرا و تکمیل شد.

شهردار رویان در خصوص پیاده‌رو سازی خروجی غربی شهر رویان نیز گفت: این پروژه در راستای ساماندهی مبادی ورودی و خروجی شهر با اعتبار 300 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و در مساحت 2 هزار متر مربع انجام شد.

*از ظرفیت سرمایه‌گذاران استفاده کنیم 

 

 

فرماندار شهرستان نور نیز در این مراسم با اشاره به اینکه ظرفیت و منابع خدادادی بسیار فراوانی در شهرستان نور وجود دارد که آن را متمایز کرده است، اظهار کرد: وضعیت شهرهای شهرستان بر اساس نیاز‌ها قانع کننده نیست.

 

علی شادمان افزود: با توجه به ظرفیت و وجود منابع خدادادی، لزوم استفاده از منابع و سرمایه‌گذاران ضروری است اما باید ساز و کار لازم با هماهنگی شورا فراهم شود.

وی تصریح کرد: باید شتابان‌تر، جسورانه‌ترو تصمیمات منطقی قوی کارها را پیش برد و ایستا نبود، متاسفانه برخی تنها با یک نامه و دستور از بالا سریع متوقف شده و می‌ایستند ما نباید به ایستادن عادت کنیم بلکه با ترسیم و توجیه منطقی مسئولان مافوق را مجاب به حمایت و ادامه کار کنند.

 

 

  نام و نام خانوادگی :
  

  نظر شما :
  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نخواهد شد.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
  • نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابند.