صفحه اصلی

خیابان شهید شاه حسینی
درصد پیشرفت: 80 درصد

بازسازی بوستانهای شهر رویان
درصد پیشرفت: 80 درصد

استاندار مازندران خواستار شد
تسهیل در صادرات و بازار مصرف برای تولیدات شهرک‌های صنعتی/لزوم حمایت مسئولان از سرمایه‌گذاران داخلی
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - روابط عمومی

ربیع فلاح در جلسه ستاد تسهیل رفع موانع تولید که با حضور برخی مدیران کل استانی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مازندران دارای مزیت‌های خاص است که بیشتر سرمایه‌گذاران در این زمینه موفق بودند.
وی افزود: اکنون در مقطع خاصی قرار داریم و بحث بسته شدن پرونده PMD آغاز رقابت بیشتر با دنیا است که یکی از چالش‌های بزرگ در 14 سال گذشته بود که با رأی قاطع آژانس رد شد و کمتر از یک ماه آینده بحث تحریم هم رفع می‌شود و این یعنی آغاز کار و نفس تازه برای رقابت بیشتر دنیا که با تشدید فعالیت اقتصادی انجام می‌گیرد.
استاندار مازندران حمایت از سرمایه‌گذاران را ضروری دانست و بیان کرد: مازندران، استان مستعدی است با بازار مصرف خوب که در اطراف ما قرار دارند، حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی در اولویت است.
این مسئول اظهار کرد: از ظرفیت‌های تولیدی و علمی شهرستان باید استفاده شود، دانشگاه علم و صنعت شهرستان یک فرصت استثنایی است که باید همه مسئولان پای کار بیایند و تلاش کنند تا به آنچه که حق استان و شهرستان است، برسیم.
فلاح تصریح کرد: با توجه به کمبود زمین، باید از ظرفیت زمین شهرک صنعتی به خوبی استفاده کرد و افرادی را که زمین گرفتند و عملاً کاری نکردند، خلع ید شود و به سرمایه‌گذاران جدید و امتحان پس داده تحویل شود.
وی خواستار تسهیل در صادرات و بازار مصرف برای تولیدات شهرک‌های صنعتی شد.
استاندار مازندران به انتخابات پیش رو هم گریزی زد و افزود: ثبت‌نام از کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری از امروز در فرمانداری مرکز استان آغاز شده و تعدادی هم ثبت‌نام کردند که ما وظیفه داریم فضای انتخابات را گرم کنیم.
این مسئول بیان کرد: ثبت‌نام از کاندیداهای مجلس هم از شنبه آغاز می‌شود و اطلاعات در دست حکایت از حضور تعداد زیادی کاندیدا در هر شهر دارد که در زمان مقرر در 9 مرکز اصلی و 46 مرکز فرعی در سراسر استان انتخابات را برگزار می‌کنیم و این آمادگی وجود دارد.
فلاح گفت: اعضای هیئت اجرایی خبرگان رهبری در همه حوزه‌ها انتخاب شدند و جلسات خود را برگزار کردند.

  نام و نام خانوادگی :
  

  نظر شما :
  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نخواهد شد.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
  • نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابند.