صفحه اصلی

خیابان شهید شاه حسینی
درصد پیشرفت: 80 درصد

بازسازی بوستانهای شهر رویان
درصد پیشرفت: 80 درصد

گزارش عملیاتهای انجام شده توسط پرسنل آتش نشانی رویان - فروردین ماه 94
سه شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴

بسم الله الرّحمن الرّحیم

 

 

1. در تاریخ 94/1/3 طی تماس تلفنی  یکی از شهروندان،گزارشی از حبس تعدای از ساکنین یک ساختمان در کابین آسانسور رسیده است که با حضور به موقع 6 نفر از ساکنین با سلامت از کابین آسانسور خارج شدند.

 

 

1.    2. در تاریخ 94/1/7 یک دستگاه خودروی لیفان بر اثر سرعت زیاد و عدم کنترل راننده، منحرف شده و بعد از برخورد به ابتدای بلوار هندومرز و تیر برق متوقف شده و با حضور پرسنل محیط ایمن  سازی گشت و از خطرات احتمالی جلوگیری بعمل آمد.

 

 

 

 

1.    3.  در تاریخ 94/1/8 گزارش حریقی در شهرک یکتا داده شده که با حضور به موقع مأموران آتشنشانی، اطفاء حریق صورت پذیرفت و از خسارات احتمالی جلوگیری بعمل آمد.

 

 

1.    4.  در تاریخ 94/1/9 طی تماس تلفنی از حبس تعدادی از از اهالی یک واحد مسکونی در آسانسور گزارش داده شد که بلافاصله اکیپی از واحد آتشنشانی به محل اعزام و با اقدام سریع این عزیزان از کابین آسانسور به بیرون منتقل شدند.

 

 

1.     5. در تاریخ 94/1/9 طی تماس تلفنی گزارش حریق باغ واقع در میدان الغدیر داده شد که با حضور به موقع از خطرات احتمالی جلوگیری بعمل آمد. طبق گزارش علت حادثه بی احتیاطی مسافران و بر پاکردن آتش بوده است.

 

 

1.     6. در تاریخ 94/1/10 اکیپ نوروزی واحد آتشنشانی در حال گشت زنی متوجه حریق در خودروی 206 پارک شده مقابل فروشگاه آدیداس شدند که با حضور به موقع و اطفاء سریع حریق از انفجار خودرو جلوگیری بعمل آمد.

 

 

 

1.     7.  در تاریخ 94/1/12 گزارش حریق در روستای حسن آباد به واحد آتشنشانی شهرداری رویان داده شده که سریعا" نیروها به محل اعزام و مشغول به اطفاء حریق گشتند. طبق گزارش حجم وسیع حریق باعث اعزام خودروی دوم به محل شد و بعد از 1 ساعت تلاش، عملیات اطفاء پایان پذیرفت.

 

 

1.    8.  در تاریخ 94/1/13 یک دستگاه خوروی تویوتا در منطقه پارک جنگلی در گل و لای فر رفته بود که با حضور مأموران آتشنشانی امداد رسانی به خودرو انجام شد.

 

 

 

1.   9.  طی تماس تلفنی یکی از شهروندان در تاریخ 94/1/16 در ساعت 11 صبح در محدوده رویان نرسیده به پارک جنگلی ، یک دستگاه خودروی پراید به علت ریختن گازوئیل روی آسفالت از مسیر منحرف و به حاشیه خیابان برخورد کرده که خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و اتومبیل با هماهنگی توسط جرثقیل از محل بیرون کشیده شد.